Авторизація|

Честь і шана воїнам-афганцям

19 лютого 2013,Публікації » Новини

Честь і шана воїнам-афганцямМинають роки, але вічний вогонь пам’яті про світлі імена тих, хто залишив своє життя на полі бою, не загасять вітри змін і не зітруть століття. Про своїх  героїв-освітян – воїнів-інтернаціоналістів пам’ятає і Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України.

 18 лютого з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у медіа-центрі КМОППОіНУ пройшла зустріч із воїнами-афганцями.

На заході були присутні двадцять дев’ять ветеранів з усіх районів міста Києва. У їхній пам’яті назавжди закарбувалися страшні події тих років: вогняні дороги, кожен день, що тривав як рік і кожен рік – як століття.

Голова профспілки освітян столиці Олександр Яцунь привітав ветеранів зі святом та у своєму вітальному слові зазначив: «Сьогодні ми вшановуємо наших співгромадян – учасників «афганської» війни. Це день пам’яті тих, хто сумлінно виконував свій військовий обов’язок і не повернувся з поля бою, а також визнання тих людей, які  йдуть з нами по життю і сумлінно виховують наших дітей та онуків».

Серед воїнів-афганців були вчителі, шеф-кухарі, охоронці, садівники, двірники, бухгалтери середніх та дошкільних навчальних закладів столиці. Кожного з них було нагороджено подякою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та грошовою винагородою за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов'язку та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 24-ї річниці виведення військ з Афганістану. Отримуючи подяку, з уст воїнів-афганців гордо звучали слова: «Служу українському народові».

Під час заходу освітяни мали можливість поспілкуватися між собою, згадати своїх друзів та поділитися своїми спогадами. Євген Іванович Трубник, викладач предмету «Захист вітчизни» спеціалізованої школи № 88 (нагороджений орденом Червоної зірки) Печерського району розповів про тяжкі події тієї пекельної війни, які йому допомогла пережити дружина і  вірна супутниця життя – Лідія Борисівна. У важкі хвилини вона була його розрадою, підтримкою і надійною опорою.

Кожен із воїнів-афганців нині намагається донести до сучасного молодого покоління розуміння трагічності війни, сформувати у них шанобливе ставлення до ветеранів війни і людей старшого віку та допомогти їм усвідомити велич подвигу українського народу.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці