Авторизація|

Свято мужності та сили

22 лютого 2013,Публікації » Новини

Свято мужності та сили У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. 23 лютого Україна відзначає День захисника Вітчизни, свято, яке із Дня Радянської армії перетворилося на всенародний чоловічий день . Воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників Батьківщини та проявом поваги народу до них.

Свято виникло у 1918 році як день народження Червоної Армії після перемоги над німецькими військами під Нарвою та Псковом. У 1999 році було видано Указ Президента України, який затвердив цю дату на офіційному рівні під величною назвою «День захисника Вітчизни». Це свято покликане продовжувати славні традиції, за якими стоїть історія, сповнена героїзму та подвигів.

Вітаємо сильну половину людства з Днем відважних та сильних духом чоловіків, яким є кого і що захищати. Щиро бажаємо Вам творчого натхнення, невичерпної енергії, успіху та перемог у справах. Нехай труднощі, що зустрічаються на Вашому шляху, будуть завжди легко переборні. Міцного здоров'я, душевного тепла та святкового настрою!

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці