Авторизація|

Міністр освіти України обіцяє підвищити стипендії

26 лютого 2013,Публікації » Новини

Міністр освіти України обіцяє підвищити стипендіїМіністерство освіти і науки, молоді та спорту внесло на розгляд Кабінету Міністрів постанову щодо підвищення стипендій.

Про це 25 лютого 2013 року під час прес-конференції сказав Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, повідомляє УНН.

 «Я думаю, що вона найближчим часом буде ухвалена. Буде дійсно підвищена стипендія і суттєво. Крім того, збільшаться розміри так званих іменних стипендій – Президента, Верховної Ради, Кабміну і Міністерства», - сказав міністр освіти.

 На уточнююче запитання, на скільки зростуть стипендії, Д.Табачник відповів: «давайте я завізую у Мінфіні, пройдемо погодження і думаю, що до березневих свят буде все в порядку».

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці