Авторизація|

Усі на урок плавання!

Усі на урок плавання! Міністерство освіти і науки, молоді та спорту ініціювало впровадження з 2013 року загальнодержавного «Уроку плавання». Причиною такого нововведення стало необережне поводження дітей у відкритих водоймах, що призводить до нещасних випадків та травмувань.

Під час весняної програми цього року планується спрямувати всі наявні матеріальні та людські ресурси на навчання плавання дітей дошкільного віку, учнів початкової школи та перших класів базової школи.

«У містах, там, де є матеріальна база, ми її будемо максимально використовувати. Там, де немає матеріальної бази, будемо чекати травня-червня, і тоді організовувати ці заняття», - сказав міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці