Авторизація|

Ющенко заборонив брати гроші зі студентів при ліквідації академзаборгованості

5 травня 2009,Публікації » Новини
Ющенко заборонив брати гроші зі студентів при ліквідації академзаборгованостіПрезидент Віктор Ющенко припинив дозвіл Кабінету Міністрів державним вищим навчальним закладами стягувати плату зі студентів за здачу заліків і іспитів при ліквідації академічної заборгованості, що виникла під час проведення основної сесії. Про це йдеться в указі № 285/2009 від 30 квітня.

Таким чином, Президент припинив деякі положення постанови уряду № 369 від 14 квітня.

Він вважає, що введення такої норми не відповідає Конституції.

Нагадаємо, 14 квітня Кабмін дозволив державним вузам стягувати плату зі студентів за складання іспитів при ліквідації академічної заборгованості. 

Цією постановою уряд доповнив перелік платних послуг, які можуть надаватися державними навчальними установами в сферах освітньої, наукової і науково-технічної діяльності, виховання, охорони здоров’я, відпочинку і оздоровлення.
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці