Авторизація|

Хода ветеранів на День Перемоги

5 травня 2009,Публікації » Новини
Хода ветеранів на День ПеремогиУрочиста хода ветеранів з нагоди Дня Перемоги по головній вулиці Києва Хрещатику почнеться 9 травня о 9.00. Про це йшлося на нараді з питань організації святкування 64-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, повідомила прес-служба віце-прем’єра Івана Васюника.

Впродовж ходи ветеранів супроводжуватимуть перші особи держави. 

Музичний супровід забезпечуватиме національний президентський оркестр.

Мітинг-концерт «Подвиг народу безсмертний!» почнеться об 11.00.

На 11.08 запланована загальнонаціональна хвилина мовчання.

Ветеранів привітає Президент України Віктор Ющенко, крім того, українські співаки виконуватимуть для них фронтові пісні.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці