Авторизація|

Звітна рада КМОППОіНУ

13 березня 2013,Публікації » Новини

 Звітна рада КМОППОіНУ12 березня 2013 року в конференц-залі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулася звітна рада Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за період роботи з березня 2012 року до березня 2013 року. На заході були присутні 98 членів ради.

На порядок денний було винесено такі питання:

- Про зміни у складі ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України;

- Про реалізацію основних напрямів діяльності Київської міської Профспілки працівників освіти і науки України за період з березня 2012 р. до березня 2013 р.;

- Про кошторис прибутків та витрат ради КМОППОіНУ і КМОППОіНУ в цілому на 2013 р. та звіти про виконання кошторисів за 2012 р.;

- Інформація ревізійної комісії про роботу КМОППОіНУ за 2012 р.

Голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь висвітлив діяльність Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за звітній період та окреслив перспективні напрями роботи. «Найбільше досягнення профспілки – це збереження довіри освітян до організації, про що свідчить збільшення кількості членів Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Членство у профспілці – свідоме для 93,5%», - зауважив Олександр Яцунь. У своїй доповіді він звернув увагу на соціальний діалог з владою – з Київською міською державною адміністрацією та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту, а також на налагодження соціального партнерства.  «Соціальні партнери стали нашими союзниками у збереженні 20 % муніципальної надбавки. Муніципальна надбавка для вчителя становить в середньому 3800 гривень у рік. Це та соціальна подушка, яка забезпечує спокій освітян та забезпечує гармонізацію професії педагога у сучасному світі», - зазначив голова КМОППОіНУ.

Олександр Яцунь не оминув проблемні моменти: затримку заробітної плати, низький рівень фінансування освітньої галузі, питання житлового забезпечення, охорони праці, прав та гарантій студентів. Члени ради активно долучилися до обговорення важливих аспектів, висвітлених у доповіді Олександра Яцуня.

Під кінець заходу було відзначено спілчан, які зробили значний внесок у роботу КМОППОіНУ. Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, нагороджений почесним знаком «Шана і Подяка» Федерації профспілок України за активну участь у Всеукраїнському огляді роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей у 2012 році та дипломом Федерації профспілок України за участь у Всеукраїнському огляді роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей і підлітків у 2012 році у номінації «За досягнення у роботі з організації оздоровлення та відпочинку дітей».

Ольга Келіна, голова ППО, вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи № 186 Голосіївського району, Алла Загородня, голова ППО, вихователь дошкільного навчального закладу № 138 Дарницького району, Олена Бабіна, голова ППО, комірник дошкільного навчального закладу № 555 Деснянського району, Світлана Круц, голова ППО, бібліотекар Технологічного ліцею Дніпровського району, Ніна Ємельянова, голова ППО, вчитель історії загальноосвітнього навчального закладу № 168 Оболонського району, Ольга Архипченко, голова ППО, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 205 Печерського району, Ірина Шостак, член ради КМОППОіНУ, голова ППО, вихователь дошкільного навчального закладу № 777 Подільського району, Людмила Люшневська, голова ППО, вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 571 Святошинського району, Наталія Рубальська, голова ППО, музичний керівник дошкільного навчального закладу № 677 Солом’янського району, Світалана Омельчук, голова ППО, тренер-методист спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 20 Шевченківського району, Ангеліна Яресько, член профспілкового комітету, голова профбюро факультету кібернетики, начальник інформаційно-обчислювального сектору факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Лідія Андрейчук, член президії профспілкового комітету, голова профбюро, начальник відділу кадрів і архівної справи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Марина Тюхляєва, голова профбюро обліково-економічного факультету, старший викладач кафедри обліку в кредитних і бюджетних організаціях ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» отримали почесні грамоти ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Нагрудним знаком «Заслужений працівник освіти і науки України «Золота відзнака» нагороджено голову ППО спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 10 Дарницького району Володимира Василюка.

З нагоди ювілею почесні грамоти Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України отримали Йосиф Ривкінд, член президії ради Шевченківської районної організації Профспілки, голова первинної профспілкової організації, вчитель  інформатики ліцею № 38 ім. В.Молчанова, та Юрій Устинов, член виробничої комісії профспілкового комітету, доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Національного університету харчових технологій.

Звітна рада пройшла конструктивно і злагоджено.

Постанова ради № Р-7-2 12.03.13postanova-radi-r-7-2-12.03.13.doc [75.5 Kb] (cкачувань: 15)

 

Прес-служба КМОППОіНУ 

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці