Авторизація|

Київ підвищив тарифи на комунпослуги для юросіб на 8,4-116,2% з червня

5 травня 2009,Публікації » Новини
Київ підвищив тарифи на комунпослуги для юросіб на 8,4-116,2% з червняКиївська міська державна адміністрація підвищила тарифи на комунальні послуги для юридичних осіб на 8,4-116,2% з 1 червня. Про це говориться в розпорядженнях міськадміністрації №517 і 519 від 29 квітня.

Підвищені тарифи на холодне і гаряче водопостачання, водовідведення та опалення є однаковими для всіх категорій юросіб, тобто і для бюджетних організацій, і для комерційних підприємств.

При цьому міськадміністрація диференціювала тарифи на гаряче водопостачання та опалення залежно від того, в зоні якого постачальника цих послуг розташовані підприємства - енергопостачальної компанії «Київенерго» чи енергогенеруючої компанії «ДАРтеплоцентраль» (колишня «Укр-Кан-Пауер»).

Таким чином, тарифи на холодне водопостачання і водовідведення для бюджетних організацій підвищилися на 73%, або на 2,06 гривні - до 4,88 гривні/куб. метр, для інших юросіб - на 8,4%, або на 0,38 гривні - до 4,88 гривні/куб. метр.

Тарифи на опалення для бюджетних організацій та інших юросіб в зоні «Київенерго» підвищилися на 116,2%, або на 6,25 гривні - до 11,63 гривні за 1 кв. м опалювальної площі в опалювальний сезон; для бюджетних організацій та інших юросіб в зоні «ДАРтеплоцентралі» - на 81,8%, або на 4,4 гривні - до 9,78 гривні за 1 кв. м опалювальної площі в опалювальний сезон.

Тарифи на гаряче водопостачання і водовідведення для бюджетних організацій в зоні «Київенерго» підвищилися на 81,8%, або на 12,18 гривні - до 27,07 гривні/куб. метр, для інших юросіб - на 63,4%, або на 10,5 гривні - до 27,07 гривні/куб. метр.

У зоні обслуговування «ДАРтеплоцентралі» тарифи на гаряче водопостачання і водовідведення для бюджетних організацій підвищилися на 60,1%, або на 8,95 гривні - до 23,84 гривні/куб. метр, для інших юросіб - на 43,9%, або на 7,27 гривні - до 23,84 гривні/куб. метр.

У розпорядженнях вказується, що мета їх прийняття - поетапне підвищення тарифів до економічно обґрунтованих витрат.

Розпорядження були опубліковані в спецвипуску комунальної газети «Хрещатик» у четвер, 30 квітня.

Нагадаємо, Київміськадміністрація підвищила тарифи на холодне і гаряче водопостачання, водовідведення і опалення для населення на 48,8-104,1% з 1 червня. 

Київміськадміністрація планує підвищити тарифи на житлокомунпослуги для населення і комунпослуги для юросіб до економічно обґгрунтованого рівня в 3-4 етапи до липня 2010 року.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці