Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Ярмарок японських університетів від «КПІ»

15 березня 2013,Новини, Вища освіта

Ярмарок японських університетів від «КПІ» 16 березня о 12:00 год. в Українсько-Японському центрі НТУУ «КПІ» (просп. Перемоги, 37, Площа знань, Науково-технічна бібліотека КПІ, 4 поверх) розпочне роботу ярмарок «Освіта в Японії». Ярмарок відкриють Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Саката Тоічі та ректор НТУУ «КПІ», академік НАН України Михайло Згуровський.

У ярмарку візьмуть участь представники японських університетів Oita University (м. Ойта), University of Tsukuba (м. Цукуба) та  Waseda Bunkakan (м. Токіо).

Організатор ярмарку – Українсько-Японський центр НТУУ «КПІ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Посольства Японії в Україні, Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) та Японської організації допомоги студентам  (JASSO).

Мета заходу полягає в ознайомленні представників університетів Японії з системою освіти, організації наукових досліджень та з умовами навчання студентів  в Україні. Для  українських студентів, аспірантів, молодих учених, учнів середніх шкіл це шанс дізнатися більше про освітні програми університетів Японії та можливості отримати освіти у цій країні.

Ярмарок розпочнеться з інтерактивного спілкування зі студентами, які мають досвід навчання в Японії. З 13:00 в приміщенні Українсько-Японського центра НТУУ «КПІ» читатимуться оглядові лекції.

З 13:00 до 14:00 «Економетрика та її приклади» (читає професор Університету Ойта, Ясуока Масайоші). 14 до 15:00 «Переклад «Злочин і кара» та японський натуралізм (читає професор Університету Цукуба, Като Юрі)

Докладніша інформація – див. сайт www.uajc.com.ua.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці