Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Ювілей первинки КНЕУ

15 березня 2013,Новини, Вища освіта

Ювілей первинки КНЕУ14 березня первинна профспілкова організація ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відсвяткувала 90-річчя від дня заснування.

Профспілка КНЕУ – це потужна сила, яка об’єднує майже 100% студентів, аспірантів та викладачів, починаючи з 1923 року.

Свято розпочалося із урочистої промови ректора ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Анатолія Павленка. Поздоровити колектив та керівництво університету прийшли почесні гості. Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь привітав студентів та співробітників вишу з ювілеєм університетської профспілки та нагородив проректора з науково-педагогічної роботи Тетяну Оболенську почесним знаком імені Анатолія Тимчика «За зміцнення соціального партнерства».

«Ми переконані, що і надалі наша співпраця на засадах довіри і відповідальності буде корисною та плідною для трудового колективу і студентської молоді. Попереду багато нелегких, але благородних справ. Тож нехай на цьому тернистому шляху – профспілкові організації студентів та викладачів завжди вам допомагають, а також сприяють соціальній справедливості і вашому визнанню в українському суспільстві», - зазначив голова КМОППОіНУ і відзначив найкращих співробітників університету почесними грамотами Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за особистий внесок у роботу первинної профспілкової організації.

Також присутніх привітали заступник голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий, почесний голова Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України Леонід Сачков та заступник голови ЦК Профспілки освітян України Любов Гарбаренко.

За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, виховання високоосвічених громадян України, плідну співпрацю з профспілкою та з нагоди 90-річчя утворення первинної профспілкової організації ректора ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Анатолія Павленка нагороджено почесною грамотою Федерації профспілок України, а первинку студентів (голова Ольга Чабанюк) Подякою голови Федерації профспілок України.

Впродовж вечора на сцені із оригінальними концертними номерами виступали члени студентського профкому, який очолює перший студентський Президент, радник прем’єр-міністра України Ольга Чабанюк.

Захід пройшов у надзвичайно веселій та дружній атмосфері, а теплі та щирі побажання залишили приємні спогади для усього колективу університету.

 

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці