Авторизація|

Затверджено сценарій святкування Дня Європи у Києві

6 травня 2009,Публікації » Новини

Затверджено сценарій святкування Дня Європи у КиєвіУ цьому році День Європи буде відзначатися 16 травня.

 

Складено та затверджено сценарний план заходів до Дня Європи в столиці, який відбудеться 16 травня 2009 року. Про це повідомив відповідальний за підготовку свята заступник голови КМДА Сергій Рудик.  


Він розповів, що основні заходи будуть відбуватися з 14:00 до 17:00 на Хрещатику від Бессарабської площі до вул. Прорізної, де встановлять «Європейське містечко». Зокрема, в ньому діятимуть павільйони, де будуть представлені всі країни-учасниці ЄС, міжнародні організації та облаштовано окрему територію для «Куточка національних кухонь». Також всі бажаючі зможуть відвідати павільйон мовних курсів та взяти участь у публічних дебатах. Про це повідомляє прес-служба КМДА. 

Офіційна церемонія відкриття Дня Європи в Україні відбудеться з 14:00 до 14:30 на сцені на Майдані Незалежності. Там же з 16:00 до 21:00 відбудеться святковий концерт. Особливістю цього концерту стане те, що в ньому будуть брати участь не тільки професійні колективи, а й самодіяльні ансамблі національно-культурних громад столиці, що представляють різні країни-учасниці ЄС.  

У всіх школах Києва вже розпочався конкурс дитячого малюнку «Якою я бачу Європу», в рамках якого учні столиці мають змогу виразити своє ставлення до європейських цінностей та змалювати місце України в об’єднаній Європі. Переможці конкурсу не тільки отримають Подяки та Почесні грамоти від міської влади, а й з екскурсією відвідають дипломатичні представництва провідних європейських країн.  

Нагадаємо, що у цьому році День Європи буде відзначатися 16 травня, одночасно з Міжнародним днем сім’ї.


 

 

http://www.kmv.gov.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці