Авторизація|

Соціальні послуги та матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

29 березня 2013,Публікації » Новини

Соціальні послуги та матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностіФонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є органом, який здійснює керівництво та управління загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, є некомерційною самоврядною організацією, котрий створений відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 року № 2240-ІІІ, та належить до цільових страхових фондів.

Основними завданнями діяльності Фонду є надання застрахованим особам матеріального забезпечення та соціальних послуг, передбачених Законом 2240, згідно механізмів, визначених окремими порядками, затверджених правлінням Фонду.

За загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, надаються такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг, а саме:

  • допомога по тимчасовій непрацездатності – внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві, по догляду за хворою дитиною та за хворим членом сім'ї, санаторно-курортного лікування.
  • допомога по вагітності та пологах – за період відпустки тривалістю 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей — 70) календарних днів після пологів. А жінкам, віднесеним до категорій 1—4 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – за 180 календарних днів відпустки (90 — до та 90 — після пологів).
  • допомога на поховання – у разі смерті застрахованої особи(крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві), а також членів сім'ї, які перебували на її утриманні, тобто не мали самостійних джерел доходів.
  • оздоровчі заходи за рахунок коштів Фонду, а саме: оплата путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей, часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій, утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячих оздоровчих таборів і позашкільного обслуговування, у тому числі придбання дитячих новорічних подарунків для дітей застрахованих осіб віком до 14 років.

На даний час Центральна міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яка є робочим органом Фонду та здійснює свою діяльність у Печерському районі має у наявності путівки, сплачені за рахунок коштів Фонду до санаторно-курортних закладів України на І квартал 2013 року для лікування  захворювань органів кровообігу, травлення, нервової системи та хребта, опори та руху, дихання, ендокринної системи, урологічних захворювань та ін. з терміном лікування 21 день або можливістю поділу на 2 особи по 12 днів (з доплатою за 3 дні)  .

Путівки видаються застрахованим особам (найманим працівникам) за рішенням комісії із соціального страхування за місцем роботи в період відпустки на підставі особистої заяви та медичної довідки для одержання путівки (форма №070/о).

Путівки видаються з частковою оплатою:

  • 20% вартості – для дорослого при поселенні у двомісний номер;
  • 15% вартості – для лікування дитини у супроводі дорослого.

Заяву та медичну довідку на отримання путівки застрахована особа може подати до комісії на весь період 2013 року, оскільки Виконавчою дирекцією Фонду планується придбання путівок на санаторно-курортне лікування на II, III і IV квартали 2013 року.

Якщо у застрахованих осіб є діти, то Центральна МВД КМВ ФСС з ТВП приймає:

  • заявки на часткове фінансування за рахунок коштів Фонду придбання страхувальниками путівок для дітей застрахованих осіб в дитячі оздоровчі заклади на 2013 рік;
  • заявки на отримання дитячих новорічних подарунків у грудні 2013 року.

З метою гарантованого отримання застрахованими особами зазначених послуг страхувальники і комісії із соціального страхування повинні в якомога коротший термін направити заявки до Центральної МВД КМВ ФСС з ТВП для врахування цих витрат в бюджеті Фонду на поточний фінансовий рік. Несвоєчасне подання заявок унеможливлює їх гарантоване надання застрахованим особам і членам їх сімей за рахунок коштів Фонду.

 Адреса дирекції: м. Київ, Спортивна площа, 3

 Телефони для довідок: 492-02-32 , 492-02-33, 492-02-34

 Центральна МВД КМВ ФСС з ТВП у мережі  Інтернет:

http://www.facebook.com/CentrKyivFSE

https://twitter.com/Centr_Kyiv_FSE

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці