Авторизація|

КНУ запрошує на День відкритих дверей

9 квітня 2013,Новини, Вища освіта

КНУ запрошує на День відкритих дверей 12 квітня 2013 року в Інституті філології (Київ, бул. Т.Шевченка, 14) Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться День відчинених дверей. ВНЗ запрошує на знайомство з інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших університетів України.

Учасники зможуть детально ознайомитися з правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2013 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом, отримати довідкові матеріали про умови навчання у ВНЗ.

У рамках Дня відчинених дверей о 15:00 в Актовій залі гуманітарного корпусу університету відбудеться зустріч керівництва Інституту філології з абітурієнтами. Для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю чи напрямом підготовки, співробітники Інституту проведуть профорієнтаційні консультації.

За метеріалами прес-центру КНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці