Авторизація|

Ніч у бібліотеці

10 квітня 2013,Новини, Вища освіта

Ніч у бібліотеці 12 квітня 2013 р. наукова бібліотека Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова запрошує усіх охочих провести ніч «Легенди Києва» у стінах головного корпусу навчального закладу (м. Київ, вул. Пирогова, 9).

Під час заходу присутні прослухають неформальну лекцію професора Галини Крюкової, візьмуть участь у нічній екскурсії центром Києва, відвідають сховище бібліотеки, переглянуть фільми про столицю, а також матимуть змогу зіграти в шахи, пазли та прочитати авторську поезію.

Ніч супроводжуватиметься захоплюючим проведенням часу серед книг ХVІІІ-ХІХ ст.  та приємними розмовами за чаєм та печивом. Усі охочі можуть вільно фільмувати або фотографувати. Вхід вільний, без реєстрації.

Початок о 19:00, збори в бібліотеці центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова. Завершення заплановано на 6 годину ранку.

Прес-служба КМОППОіНУПо темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці