Авторизація|

Профспілка: надійна опора та надзвичайна сила

Профспілка: надійна опора та надзвичайна сила11 квітня 2013 року в спеціалізованій школі I –III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 264 Деснянського району міста Києва проведено профспілковий урок для учнів 9 класу.

На уроці були присутніми директор школи Юлія Лабзун, спеціаліст Деснянської районної у м. Києві організації профспілки працівників освіти і науки України Ліна Слюсарчук та завідувач фінансовим відділом КМОППОіНУ Валентина Ярошенко.

Ігор Годун, вчитель історії вищої категорії, старший вчитель, провів урок у формі «круглого столу», де звернув увагу учнів на основні питання, серед яких: профспілки – минуле і сучасне, що виборюють профспілки сьогодні, чи потрібні профспілки у ХХІ столітті, чи буду я членом профспілки.

Для кращого сприйняття матеріалу вчителем було використано інтерактивні методи навчання, які є частиною особистісно-зорієтованого навчання, що сприяє соціалізації особистості, усвідомленню учнем себе як частини колективу.

Присутні на уроці опрацювали історію виникнення профспілок та з’ясували, яке місце профспілок у сучасній Україні. Під час заняття учні разом із вчителем створили порівняльну характеристику профспілкового руху різних країн світу та дійшли висновку, що профспілка – це надійна опора та надзвичайна сила, яка здатна у будь-якій ситуації захистити свого члена профспілки.

 

Прес-служба КМОППОіНУ 

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці