Авторизація|

Знайомство учнів з профспілкою

Знайомство учнів з профспілкою11 квітня 2013 року у 10-В класі гімназії №315 Дарницького району міста Києва вібувся профспілковий урок, на якому були присутні голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, директор навчального закладу О. Бірюк, завуч О. Бондарчук та спеціаліст Дарницької у м. Києві організації профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Власенко.

Про місце і роль профспілок у сучасному суспільстві, про діяльність КМОППОіНУ та трудові права громадян розповіла учням вчитель історії Нонна Бесараб.

Вона акцентувала увагу на тому, що профспілка виступає посередницькою організацією між людьми праці, роботодавцями та державними органами. Також Нонна Бесараб розповіла про важливий елемент соціального партнерства – колективний договір між адміністрацією освітянського закладу та трудовим колективом, що укладається за його дорученням профспілковою організацією.

Вчитель ознайомила школярів зі складом первинних профспілкових організацій, до яких входять профспілкові організації загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних начальних закладів; профспілкові організації вищих навчальних закладів, профспілкові організації студентів, а також профспілкові організації прямого профспілкового обслуговування.

Наприкінці уроку Нонна Бесараб зазначила, що у майбутньому профспілкова організація допоможе учням відстояти та захистити їхні права.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці