Авторизація|

У центрі Профспілки – людина

У центрі Профспілки – людина16 квітня поточного року у вечірній (змінній) середній загальноосвітній школі №20 Солом’янського району Ніна Паламарчук провела профспілковий урок «В єдності наша сила» для учнів 12 класу.

На уроці були присутні заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Олена Геведзе, голова Солом’янської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Марочко, директор школи Олександр Гонтар.

Одним із визначальних факторів специфіки вечірньої школи є контингент учнів. Це люди з різним віковим і соціальним досвідом, розвитком пізнавальних здібностей та мотивацією навчальної діяльності. Учитель провела урок у вигляді бесіди, під час якої учні ставили запитання вчителю і висловлювали своє бачення діяльності профспілки.

Ніна Паламарчук розповіла учням про розвиток профспілкової організації освітян і науковців столиці, яка веде свій початок з 1970 року, коли було створено міський комітет профспілки працівників освіти, вищої школи та наукових установ м. Києва. Вчителька акцентувала увагу на трудових правах громадян: право на освіту, працевлаштування за своїм фахом, зарплатню, відпочинок та оздоровлення.

Наприкінці уроку Ніна Паламарчук зазначила: «Профспілка є великою рушійною силою та надійною опорою, багатофункціональною суспільною організацією, яка виражає загальногромадянські інтереси, надаючи підтримку, допомогу, як членам профспілок, так і іншим соціальним категоріям громадян».

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці