Авторизація|

Програма заходів святкування Дня Перемоги

8 травня 2009,Публікації » Новини
Програма заходів святкування Дня ПеремогиПрограма загальноміських заходів із відзначення Дня Перемоги розтягнеться на 4 дні. 

Відповідне розпорядження підписав виконуючий обв'язки міського голови Анатолій Голубченко.

Зокрема, 6 травня з 11.00 до13.00 заплановане привітання київського міського голови ветеранів війни, які знаходяться на лікуванні у Київському міському шпиталі інвалідів Великої Вітчизняної війни, що у Пущі-Водиці. А також виступ майстрів мистецтва та вручення продовольчих наборів.

7 травня з 17.00 до 18.30 у Національному палаці "Україна" відбудуться урочисті збори та масове театралізоване концертне дійство за участю ветеранів війни та праці, представників ЗСУ та громадськості Києва.

9 травня з 8.00 до 9.30 заплановані ритуали пам'яті. Зокрема, покладання квітів до пам'ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам'ятника генералу армії М. Ватутіну та могили невідомого солдата.

З 10.00 до 11.00 відбудеться урочисте проходження колон ветеранів Великої Вітчизняної війни та військових оркестрів вул. Хрещатик до Майдану Незалежності.

А з 11.00 до 12.00 - урочистий мітинг "Подвиг народу - безсмертний" та виступи майстрів мистецтв.  

Крім того, у кожному районі столиці передбачені привітання ветеранів з Днем Перемоги. 

Як відомо, на святкування Дня Перемоги у Києві передбачено 186 мільйонів гривень.
 
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці