Авторизація|

Молодь – найбільша цінність

19 квітня 2013,Публікації » Новини

Молодь – найбільша цінністьЯкі виклики стоять перед молодою людиною сьогодні, як формується молодіжна політика та яку роль займає молодь у цьому процесі? Відповіді на ці та інші питання обговорили учасники тренінгу з питань участі молоді, що розпочав свою роботу 19 квітня 2013 року.

«У нас є багато можливостей для молодих людей. Ми підтримуємо соціальні ініціативи, заохочуємо молодіжні проекти та формуємо діалог з молодими представниками громадськості», - зазначив Володимир Вовк, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Руї Гомес, голова підрозділу тренінгів і навчання Департаменту молоді Ради Європи розповів про міжнародні стандарти молодіжної політики і наголосив на небайдужості  молодих людей до суспільного життя.

Учасників тренінгу привітали також директор Департаменту з питань молоді та комунікації Державної служби молоді та спорту України Ігор Хохич, , Надзвичайний і Поважний Посол Посольства Королівства Норвегія в Україні Ельведал Фредріксен та заступник голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко. Вони звернули увагу на те, що найбільша цінність – це молодь, і саме від участі молодих людей у громадському житті залежить розвиток суспільства загалом.

Впродовж 6 днів учасники виконуватимуть різноманітні завдання, практичні майстерні, обговорюватимуть українські реалії розвитку молодіжної політики та шукатимуть шляхи впливу на власне майбутнє.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці