Авторизація|

Всесвітній день книг та авторського права

23 квітня 2013,Публікації » Новини

Всесвітній день книг та авторського права Книга – це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства. 23 квітня відзначається Всесвітній день книг і авторського права. Цей день вибрали для свята не випадково. Саме 23 квітня 1616 року померли три генії світової літератури:Вільям Шекспір, Мігель де Сервантес Сааведра, а також Інка Гарсіласо де ла Вега.

У 1995 році на паризькій конференції ЮНЕСКО було прийнято рішення про встановлення Всесвітнього дня книг і авторського права. Його головна мета – викликати у молодого покоління повагу до літератури, закликати людей до читання книг, що є невід'ємною частиною духовної спадщини кожної епохи.

Книга є носієм найрізноманітнішої інформації. Без книги неможливо організувати освітній процес у цивілізованому світі. Книга – це фундамент самоосвіти та пошуку внутрішньої гармонії. Любов до книги допомагає людям передати свій життєвий та історичний досвід наступним поколінням. Всесвітній день книг і авторського права можна назвати одним з інструментів культурного збагачення людства.

Бережіть книги!

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці