Авторизація|

Профспілка – найкращий друг студента

29 квітня 2013,Новини, Вища освіта

Профспілка – найкращий друг студента18 квітня відлунав гала-концерт Міжуніверситетського фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва «Фart-2013», який зібрав талановитих студентів у стінах Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

Ініціатором проведення свята мистецтва став Центр культури та мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова (директор Ірина Віталіївна Савченко). Натхненником та автором ідеї фестивалю «Фart» є старший викладач Інституту педагогіки та психології Оксана Миколаївна Затворнюк, яка вже три роки допомагає молодим талановитим студентам реалізувати себе у стінах університету. Основним меценатом фестивалю-конкурсу виступила первинна профспілкова організація студентів НПУ імені М.П. Драгоманова на чолі з її головою Станіславом Григоровичем Цибіним, яка надала грошові призи для нагородження лауреатів фестивалю-конкурсу.

Конкурсанти мали гідну конкуренцію, адже сцена об’єднала студентів з різних університетів та  багатьох інститутів Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. На фестивалі були гості-конкурсанти з Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» та Київського національного університету культури та мистецтв. Фестиваль об’єднав  понад 70 учасників, які проходили відбіркові тури у трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє слово.

Протягом тижня, доки тривав фестиваль, окремі  конкурсанти стали учасниками художніх колективів, які діють при Центрі культури та мистецтв. Зокрема, Народний вокальний ансамбль «Купава» (художній керівник – Євгенія Чугунова), поповнився аж чотирма прекрасними вокалістами.

На гала-концерті дипломанти фестивалю змушували глядацький зал завмирати від щирості своїх виступів, радіти, сміятися та переживати разом з ними.  Студент Інституту політології та права Богдан Кучер та студент Інституту філософської освіти та науки Олексій Бордунов читали твір Андрія Любки «Ти проснешся і скажеш…». Дар’я Кісєль – студентка Інституту мистецтв та Сергій Міщенко – студент Інституту української філології та літературної творчості імені А.Малишка у  хореографічній композиції «Моряк» виявили не тільки прекрасну техніку модерного танцю, а й акторські здібності. У гала-концерті брав участь і викладач кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології Олександр Козинець.

Пісня – це справжня енциклопедія народного життя, коріння, яке живить пам'ять роду. Підтвердили це  учасники ансамблю української пісні Інституту історичної освіти «Золоте перевесло» (художній керівник і диригент – Микола Яретик та художній керівник інструментальної групи – Юрій Дутка).

Кожен учасник отримав свою особисту перемогу, але найвищу нагороду Гран-прі фестивалю-конкурсу «Фart-2013» було вручено студентці Інституту української філології та літературної творчості імені А.Малишка Тетяні Хомич, а також вона отримала сертифікат  на літній відпочинок та грошовий подарунок, які надала первинна профспілкова організація студентів НПУ імені М.П. Драгоманова.

 

Ольга Миненко 

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці