Авторизація|

Рік діяльності Омбудсмена

29 квітня 2013,Публікації » Новини

Рік діяльності Омбудсмена29 квітня 2013 року відбулася прес-конференція в офісі Омбудсмена України, на якій був присутній голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

За моніторингом Центру Громадянських Свобод було опрацьовано результати відповідей 48 правозахисних громадських організацій та профспілок. 43 оцінили роботу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини позитивно, 2 – негативно, 3 – не визначилися.

Олександр Яцунь як член робочої групи з формування Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини у своєму виступі зосередив увагу на ефективності співпраці з Омбудсменом України щодо посилення соціально-економічного та трудового захисту як членів освітянської профспілки, так і членів Федерації Профспілок України, зокрема.

Одним із нагальних питань, що хвилює освітянську спільноту та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, стало збільшення показника кількості студентів на одного викладача до 18. Наразі готується звернення від Омбудсмена України до Президента України щодо вилучення цієї норми з Національного плану дій на 2013 рік.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці