Авторизація|

В Україні створять банк дитячих інтелектуальних досягнень

В Україні створять банк дитячих інтелектуальних досягненьМіністерство освіти започатковує Президентську програму для найталановитіших дітей "Інтелектуальне майбутнє України".

Відповідний наказ Міністерства освіти і науки підписаний з метою виконання доручення Президента України та підтримки обдарованих дітей, учнівської та студентської молоді.

Згідно з наказом Інститут інноваційних технологій і змісту освіти до 15 вересня цього року має створити банк інтелектуальних досягнень, до якого ввійдуть винаходи, творчі проекти та наукові роботи дітей та учнівської молоді. Інститут також має забезпечувати ведення створеного банку.

До 1 вересня Інститут інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією педагогічних наук мають розробити положення про банк інтелектуальних досягнень дітей та учнівської молоді.

За матеріалами інтернет-видань

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці