Авторизація|

Як відзначатимуть День Перемоги у столиці

8 травня 2013,Публікації » Новини

Як відзначатимуть День Перемоги у столиці Сьогодні у Києві завершуються останні приготування до відзначення Дня Перемоги. Масштабне святкування розпочнеться 9 травня о 9:00 з церемонії підняття Державного прапора України за участю Міністра оборони України Павла Лебедєва. Після чого Хрещатиком пройдуть військові оркестри, а також відбудеться військово-історична хода МГО «Червона зірка».

О 10:00 відбудеться Ритуал Пам’яті – покладання квітів до могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави, а також до пам’ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам’ятника генералу армії Миколи Ватутіна.

Об 11:00 на головній площі країни розпочнеться творчий марафон – виступи колективів з усіх областей України, які триватимуть протягом усього дня.

О 19:15 відбудеться виступ ансамблю Пісні й танцю Збройних Сил України, продовжать святкову програму танцювальні композиції Національного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, а також концерт народної артистки України Ірини Білик.

Завершиться святкування Дня Перемоги феєрверком о 21:45.

Крім того, у Національному Палаці мистецтв «Україна» для ветеранів війни та праці, представників громадськості з регіонів України відбудеться урочистий концерт зірок української сцени.

Епіцентром тематичних подій у столиці цьогоріч стане територія Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни». Саме там відбудеться церемонія запалення Вогню Слави та покладання гірлянди Військової слави «Вклонімося великим тим рокам!», а також концертна програма «Пісні Перемоги». Після урочистостей за частуванням «солдатською кашею» ветерани матимуть можливість поспілкуватися з фронтовими товаришами.

Крім того, у кожному районі столиці відбудуться святкові заходи.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці