Авторизація|

Cанаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

14 травня 2013,Публікації » Новини

Cанаторно-курортне лікування за рахунок коштів   Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатностіЦентральна міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (Печерський район) надає підприємствам, установам та організаціям путівки на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей, що придбані за рахунок коштів Фонду на ІІ квартал 2013 року.

У наявності путівки до санаторно-курортних закладів України для лікування  захворювань органів кровообігу, травлення, нервової системи та хребта, опори та руху, дихання, ендокринної системи, урологічних захворювань та ін. з терміном лікування 21 день з можливістю поділу путівки на дві особи (в т.ч. для спільного санаторно-курортного лікування працівник та члена її сім'ї, що працює на іншому підприємстві а також для двох застрахованих осіб, що працюють на одному підприємстві )  з терміном лікування по 12 днів (з доплатою за 3 дні).

Перелік курортів:

-         Приазовкурорт (Бердянськ, Нива, Курорти Приазов’я  та ін.);

-         Курорти Криму, Євпаторії (Київ, Славутич, Примор’є, Буревісник, Феміда та ін.);

-         Одеса, Одеська обл.(ім. Пирогова, ім.Горького, Оризонт, Золота Нива та ін.);

-         м.Київ та Київська обл.(Феофанія, Конча-Заспа,  Київська бальнеологічна лікарня);

-         Хмельницька обл.(Райдуга, Збруч, Україна).;

-         Херсонська обл.. (Гопри та ін.) ;

-         Харківська обл. (Бермінводи,  Роща);

-         Трускавецькурорт (Алмаз, Рубін, Кристал, Дніпро-Бескид, Янтар);

-         Миргородкурорт (ім. М.Гоголя, Полтава та ін.);

-         Вінницька обл.(Авангард, Поділля, Хмільник );

-         Курорти Прикарпаття та Закарпаття (Черче, Ярина, Любіть Великий, Київ плюс, Карпати, Немирів, Верховина, Шкло, Світанок ) та багато інших напрямків.

Путівки видаються застрахованим особам (найманим працівникам) за рішенням комісії із соціального страхування за місцем роботи в період відпустки на підставі особистої заяви та медичної довідки для одержання путівки (форма №070/о):

­          в двомісний номер для дорослого з частковою оплатою в розмірі 20% її вартості;

­         для лікування дитини у супроводі дорослого з частковою оплатою 15% вартості.

      Крім можливості поділу путівки існує можливість виділення окремої путівки (путівок) для спільного санаторно-курортного лікування чоловіка, дружини, які працюють на цьому підприємстві та перебувають у шлюбі, або їх дітей віком від 4 до 18 років, у тому числі для члена сім'ї (дружини або чоловіка), який працює на іншому підприємстві і є застрахованою особою, та члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання.

        Не гайте часу – кількість путівок обмежена!!!

        Центральна МВД КМВ ФСС з ТВП у мережі  Інтернет:

http://www.facebook.com/CentrKyivFSE     та     https://twitter.com/Centr_Kyiv_FSE

Адреса дирекції: м. Київ, Спортивна площа, 3

Телефони для довідок: 492-02-32 , 492-02-33, 492-02-34

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці