Авторизация| Регистрация

Студенти-драгомановці поїдуть у «Сонячний берег»

15 травня 2013,Новини, Вища освіта

Студенти-драгомановці поїдуть у «Сонячний берег» 15 травня в актовому залі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь та ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко підписали двосторонню угоду «Про  направлення студентів НПУ імені М.П. Драгоманова на практику до оздоровчого закладу «Сонячний берег».

В один з найкращих дитячих таборів України практикуватися вожатими поїдуть 60 студентів. Зміна триватиме 21 день, з яких майбутні педагоги матимуть лише один вихідний, а інші 20 будуть сповнені неймовірних вражень та цікавих подій з дітьми. Окрім того, за цей період молоді люди отримають заробітну плату.

Після підписання угоди ректор Віктор Андрущенко, Олександр Яцунь та Іван Горбачук спілкувалися зі студентами та ділилися власним досвідом у цій сфері.

«Найцінніше в житті – це власний досвід. Робота вожатим - це та неоціненна практика, яка стане серйозним аргументом у вашому подальшому житті», - зазначив голова КМОППОіНУ.

Для того, щоб цей час залишив лише позитивні враження члени КМОППОіНУ  розповіли студентам про усі аспекти їхньої майбутньої роботи, а також роз’яснили організаційні та юридичні аспекти.

Майбутні вожаті активно ставили питання та уточнювали інформацію, що стосувалася їхніх прав та обов’язків, вихідних днів, оплати за цю роботу, запису у трудову книжку. Особливо цінними  для майбутніх вожатих виявилися практичні поради щодо організації культурно-масових заходів та дотримання дисципліни у загоні.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»