Авторизація|

Всесвітній день книги та авторського права

17 травня 2013,Публікації » Новини

Всесвітній день книги та авторського права23 квітня у світі відзначають Всесвітній день книжки та авторського права.

ЮНЕСКО обрала дату святкування Дня книги з огляду на її символічність для світової літератури в пам'ять померлих в цей день в 1661 році письменників світового масштабу Мігеля Сервантеса, Уільяма Шекспіра і Лопе де ла Вега.

Традиція святкування Дня книжки народилася у Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Сьогодні Всесвітній день книжки святкують у 190 країнах світу. До речі, саме в цей день у Києві відкрився музей книжки.

Своїм святом День книги по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі та всі, хто причетний до книжкової справи. Традиційно в цей день у багатьох країнах світу організовуються книжкові ярмарки і виставки.

Одним з найважливіших досягнень стало впровадження всесвітнього символу авторського права - © - під час організованої ЮНЕСКО в 1952 році конференції, було прийнято Всесвітню конвенцію про авторське право.

Мета святкування Всесвітнього дня книги та авторського права полягає у приверненні уваги урядових органів та широкого кола громадськості до джерел отримання знань, які не втратили свого освітнього, пізнавального та наукового значення.

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці