Авторизація|

День науки в Україні

18 травня 2013,Публікації » Новини

День науки в УкраїніУ третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки — День науки, який встановлено Указом Президента України від 14.02.1997 №145/97 «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…».

День науки — порівняно молоде свято для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще 27 листопада 1918.

Основна мета свята полягає у тому, щоб вшанувати наукові традиції, досягнення учених, якими ми пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

День науки — професійне свято для всіх громадян України, чия робота так чи інакше пов`язана з науковими дослідженнями, це свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці