Авторизація|

Програма святкування Дня Києва

22 травня 2013,Публікації » Новини

Програма святкування Дня КиєваНа засіданні розширеної апаратної наради в КМДА про подробиці святкування Дня Києва розповіла директор Департаменту культури Світлана Зоріна, повідомляє прес-служба КМДА.

Однією із локацій святкування Дня Києва визначено територію Історико-архітектурної пам’ятки-музею «Київська фортеця», за адресою: вул. Госпітальна, 24-А, де відбудеться концертна програма за участю духових оркестрів. Крім того, на Співочому полі Печерського ландшафтного парку відбудеться фольк-опера «Коли цвіте папороть»видатного українського композитора Євгена Станковича за участю Національного заслуженого академічного українськогонародного хору України імені Г. Верьовки. У постановці задіяні оркестрова та балетні групи колективу.

Також в рамках святкування Дня Києва відбудеться мистецький проект "Андріївський узвіз і Монмартр - культурні побратими". Автори проекту планують відтворити атмосферу творчого вуличного свята на французький класичний манер. Протягом двох днів усі охочі зможуть зануритися в художню атмосферу театру, музики та образотворчого мистецтва.

Юні кияни відзначатимуть свято в парку імені Тараса Шевченка. Близько 300 осіб - учні Дитячої академії мистецтв, Державній художній середній школи ім. Т.Г.Шевченка, шкіл мистецтв, будинків, палаців і центрів дитячої та юнацької творчості проведуть мистецьку акцію - арт-пленер "Тарас Шевченко. Молодий погляд". Деякі з творів юних художників у березні 2014 будуть представлені в "Українському домі" на виставці творчих робіт, присвяченої 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря.

Також в рамках мистецького проекту "Великий, славний, вічний Київ!" На Софійській площі відбудеться концертна програма класичної музики "До України повернусь". Кияни та гості міста зможуть безкоштовно послухати концерт класичної музики за участю провідних зірок класичної сцени. Після завершення концерту відбудеться проекційне 3D-Шоуз неймовірними віртуальними перетвореннями, що присвячене знаменній даті - 1025-річчю Хрещення Київської Русі.

У музеях міста на честь Дня Києва пройдуть "Дні відкритих дверей" і всі бажаючі зможуть безкоштовно відвідати міські музеї. Для туристів 25 і 26 травня проводитимуть безкоштовні пішохідні екскурсії по Києву за маршрутами: "Секретний Київ", "Михайлівська Гірка", "Дворики Києва".

Важливе місце у програмі святкування Дня Києва займає і святкування Олімпійського 100-річчя. У музеї історії Києва відбудеться відкриття тематичної виставки.

Крім того, на Майдані Незалежності відбудеться традиційний святковий концерт за участю зірок української сцени: Катерини Бужинської, Наталії Могилевської, Ірини Білик, співачки Альоші, молодіжних гуртів «Время и Стекло» та «Антитіла».

Загалом у святкові дні у комунальних закладах культури відбудеться понад 80 культурно-мистецьких заходів.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці