Авторизація|

Законопроект 1187-2 схвалено профільним комітетом: тепер слово за Парламентом

23 травня 2013,Публікації » Новини

Законопроект 1187-2 схвалено профільним комітетом: тепер слово за Парламентом22 травня 2013 року відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Темою зібрання став остаточний і ретельний розгляд трьох законопроектів про вищу освіту: №1187 (С. Ківалов, М. Сорока, Г. Калетник); №1187-1 (А.Яценюк, В. Кличко, О. Тягнибок Л. Гриневич, Л. Оробець, Р.Павленко, П. Розенко, O. Cич, I. Фарион); №1187-2, (розроблений робочою групою фахівців на чолі з М. Згуровським, внесений В. Балогою).

Комітет освіти і науки рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону про вищу освіту №1187-2, який був підготовлений робочою групою.

За рішення на користь інноваційного розвитку, якості вищої освіти, автономії, соціальних гарантій співробітників і студентів та європейської мобільності проголосували більшість членів комітету: за – 7, проти – 1,утримались –1.

«За сухим кодом 1187-2 стоїть напружена діяльність робочої групи під керівництвом академіка, ректора НТУУ «КПІ» Михайла Згуровського», – наголосив голова Київської міської організації Профспілки, який був безпосереднім учасником розробки законопроекту, – «Представники Національної академії наук України, Уряду, ради ректорів, народні депутати, профспілкові, громадські та студентські організації – всі були об'єднані спільною метою – справедливість, якість, євроінтеграція. Відтепер – слово за Верховною Радою України».
 

«Ми обираємо модель, за якою буде розвиватися вища освіта і країна наступне десятиріччя. Тому нам треба прийняти за основу законопроект, який пропонує прогресивну модель розвитку вищої освіти і має шанс бути проголосований в цьому парламенті. Він розроблявся у співпраці з керівниками вишів, викладацьким складом, роботодавцями. У цьому його надзвичайна цінність, бо він вже отримав певне суспільне узгодження». 
 
Голова Комітету з питань науки та освіти Лілія Гриневич

Рішення Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти:

1) Проект 1187-2 пропонується Парламенту прийняти за основу в першому читанні, створити робочу групу з метою доопрацювання на друге читання.

2) Рекомендувати Верховній Раді України проект 1187-1 та проект 1187 – відхилити.

 

 

 Більше фото на Facebook/osvityany

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці