Профспілка освітян столиці – у складі тристоронньої Міської ради

28 травня 2013,Публікації » Новини

Профспілка освітян столиці – у складі тристоронньої Міської ради28 травня 2013 року відбулися збори повноважних представників репрезентативних суб’єктів Профспілкової сторони соціального діалогу на рівні м. Києва. На зібранні було затверджено порядок представництва профспілок столиці до Київської міської тристоронньої соціально-економічної ради (Міська рада).

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України як репрезентативна організація Профспілкової сторони увійшла до складу Міської ради.

Серед основних завдань, які виконує Міська рада – це вироблення спільної позиції сторін соціального діалогу щодо економічного і соціального розвитку та розвитку трудового потенціалу в столиці. Важливим також є підготовка та надання узгоджених пропозицій та рекомендацій Київській міській державній адміністрації і Київській міській раді з питань формування та реалізації в м. Києві державної економічної та соціальної політики, регулювання економічних, соціальних і трудових відносин та шляхів подальшого їх розвитку.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи