Авторизація|

Старшокласників навчатимуть основам податкових знань

Старшокласників навчатимуть основам податкових знаньЗ 1 вересня 2013 року у 9 класах буде введений спецкурс з податкової грамотності. Як повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів, предмет буде поступово вводитися в навчальний курсу загальноосвітніх навчальних закладів. Учнів навчатимуть основам податкової грамотності, їх прав та обов’язків як майбутніх платників податків, а також пояснять важливість оподаткування для сталого розвитку суспільства в цілому.

Першим з друку вийде підручник для 9-х класів.

Навчальна програма, за якою готується видання, передбачає чотири основні розділи. Перший присвячений історії розвитку податкової справи, основним етапам становлення податкової системи України і напрямам сучасної податкової політики. Дітям розкажуть, що за певних обставин податки можуть бути вирішальним чинником розвитку суспільства - допомагати йому виходити з кризового стану або, навпаки, кидати в кризу, зміцнювати існуючу владу або викликати її падіння.

Про податкову політику держави і механізми оподаткування школярі дізнаються у другому розділі спецкурсу, про основи податкового законодавства і принципи функціонування податкової системи - у третьому. У четвертому розділі учням розкажуть про їхні права та обов’язки як повноцінних учасників податкових правовідносин.

Наразі Міністерство доходів і зборів спільно з Міністерством науки й освіти України працює над розробкою повноцінного курсу з основ податкових знань для учнів 9-11 класів.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці