Авторизація|

У школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"

У школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"З 1 вересня 2013 року у шкільну програму вводяться нові уроки. Зокрема, Зокрема, цього року до розкладу вводиться "Цікава екологія" (робоча назва предмету) і "Корисні навики"

На "Корисних навиках" школярі вчитимуться на практиці: танцювати вальс, зав'язувати галстук, сервірувати стіл, готувати їжу, поводитися за етикетом.

Курс матиме 5-10 годин на рік.

"Цікава екологія" проходитиме в ігровому форматі з вікторинами. У цікавий спосіб показуватимуть, як жити в гармонії з навколишнім середовищем та представлятимуть дітям екологію як важливу професію.

Уроки проходитимуть в 8-9 класах. Курс буде розрахований на 17 годин або по разу на тиждень протягом семестру. Програму обіцяють підготувати за літо. Школи можуть ввести такі факультативи за бажанням.

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці