Авторизація|

Соціальні послуги, що здійснюються Фондом соціального страхування з ТВП

10 червня 2013,Публікації » Новини

Соціальні послуги, що здійснюються Фондом соціального страхування з ТВПВідповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2013 р. № 2240, для забезпечення відновлення здоров'я застрахована особа та члени її сім'ї мають право на отримання санаторно-курортного лікування, оздоровлення в спеціалізованих оздоровчих закладах (у тому числі дитячих) у межах асигнувань, установлених бюджетом Фонду на зазначені цілі, та в порядку і на умовах, визначених правлінням Фонду.

Санаторно-курортне лікування являється одним із видів лікувально-профілактичної допомоги, особливість якої полягає в тому, що завдяки  комплексу лікувальних заходів вдається попередити поширення безлічі хвороб і навіть вилікувати певні захворювання.

Здійснення санаторно-курортного лікування є особливим завданням, оскільки від стану здоров’я людини залежить і рівень її повсякденного життя і продуктивність праці.

Голосіївська міжрайонна виконавча дирекція Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує страхувальників та застрахованих осіб про можливість в 2013 році отримати профілактичне лікування органів травлення, органів опору та руху, нервової системи та хребта, органів кровообігу, органів дихання на базі санаторно-курортних закладів України, розташованих в Євпаторії, Закарпатті, Південному березі Криму, Львівській, Хмельницькій, Харківській, Вінницькій, Одеській, Київській областях.

Рішення про надання соціальних послуг приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування, що створюється (обирається) на підприємстві, в установі, організації, до складу якої входять представники адміністрації підприємства, установи, організації та застрахованих осіб (виборних органів первинної профспілкової організації (профспілкового представника) або інших органів, які представляють інтереси застрахованих осіб).

Для отримання санаторно-курортної путівки застрахованій особі слід звернутися до комісії ( уповноваженого) із соціального страхування за основним місцем роботи із особистою заявою та медичною довідкою для одержання путівки (форма № 070/о).

Фізичним особам – суб’єктам підприємницької діяльності, які приймають добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасової втрати працездатності, путівки видаються за місцем їх обліку в робочому органі Фонду з тимчасової втрати працездатності.

Оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду може здійснюватись у санаторно-курортних закладах, пансіонатах, базах відпочинку, санаторіях-профілакторіях, оздоровчих комплексах підприємств, установ та організацій, професійних спілок за умови надання зазначеними закладами послуг з оздоровлення відповідно до законодавства.

Організованими формами оздоровлення за рахунок коштів Фонду охоплюються діти віком від 6 до 18 років.

Для цього застрахованій особі (батьку, матері, усиновлювачу, опікуну або піклувальнику) необхідно подати до комісії (уповноваженого) із соціального страхування заяву щодо оздоровлення дитини за рахунок коштів Фонду та копію свідоцтва про народження дитини, а також копії документів про усиновлення, встановлення опіки та піклування.

 Шановні страхувальники, Голосіївської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, детальну інформацію щодо порядку отримання та використання санаторно-курортних путівок для лікування та з питань дитячого оздоровлення можна отримати зателефонувавши за номерами телефонів: 456-98-39, 456-09-52, 455-69-60.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці