Авторизація|

Обмін досвідом між педагогами Києва та Бургаса

25 червня 2013,Публікації » Новини

Обмін досвідом між педагогами Києва та БургасаЩо може бути краще за літній відпочинок на морі, який з дитинства був найулюбленішим для всіх? Для голів Товариства молодих педагогів  міста Києва випала нагода не лише відпочити на Чорному морі у Болгарії, але й обмінятися досвідом з профспілковою організацією міста Бургас.

З ініціативи Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України впродовж 12 днів молоді педагоги беруть участь у міжнародному семінарі-тренінгу. Основна мета заходу – навчитися працювати у колективі, співпрацювати з різними віковими колективами, оцінювати проблему з різних сторін і знаходити оптимальний засіб для її вирішення.

Як повідомив голова ТМП Оболонського району Сергій Берендєєв: «Під час семінару ми виконуємо спільні завдання для того, щоб виробити навички командної роботи, а також розвинути лідерські якості і навчитися працювати в колективі». Також він зазначив, що програма семінару дуже насичена і різноманітна: проводяться психологічні ігри і тренінги, екскурсії. Молоді педагоги відвідали святі міста, серед яких церква Святих Кирила і Мефодія та Вірменська церква (обидві споруди відносяться до ХІХ ст.), Католицький кафедральний собор, церква Пресвятої Діви Марії і Св. Івана Рильського.

Навчання для молодих педагогів йде на користь. Про це свідчить і те, що вони потоваришували з місцевими господарями Янчо і Маргаритою, з якими разом рибачать.

Молоді педагоги столиці постійно спілкуються з представники профспілкової організації м. Бургас, які розповідають про цілі, завдання та напрями діяльності своєї організації, що тісно переплітаються з діяльністю профспілки освітян м. Києва. Адже головним, що їх об’єднує є соціально-економічний та правовий захист спілчан.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці