Авторизація|

У дитсадку №771 відкрито чотири відновлені групи

У дитсадку №771 відкрито чотири відновлені групиУ дошкільному начальному закладі № 771 Деснянського району відкрили 4 відновлені групи, які з першого вересня додатково приймуть 80 вихованців.

У цих сучасних групах дошкільного закладу створено всі умови для всебічного розвитку малюків, максимального розкриття творчого потенціалу, інтелекту, таланту кожної дитини. До початку навчального року планується оновити та модернізувати 20 столичних дитсадків.

Після проведених ремонтних робіт у закладі замінено покрівлю, вікна, двері, сантехнічні та електричні комунікації. Відтепер там функціонуватиме 14 вікових груп, харчоблок, медичний блок, пральня, музичний і фізкультурний зали, методичний кабінет, кабінет практичного психолога. Площа земельної ділянки становить 0,9 га, площа приміщень закладу 2491 кв. м.

Під час літнього періоду у 771 дитсадку функціонує 10 вікових груп: 2 групи для дітей раннього віку, 8 груп для дітей дошкільного віку, в яких виховується 200 дітей. З 1 вересня запрацюють 4 групи – раннього віку, 10 груп – дошкільного віку на 250 дітей.

Наразі у столиці триває активна робота зі збереження існуючої та розширення мережі дошкільних закладів. Зокрема, міськими програмами передбачено: будівництво навчальних закладів, повернення для роботи з дітьми закритих дитсадків, відновлення роботи вивільнених груп у функціонуючих дитсадках, реорганізація шкіл-дитячих садків, організація альтернативних форм здобуття дошкільної освіти.

До 1 першого вересня у столиці з’явиться додатково 4400 додаткових місць.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці