Авторизація|

Повернення різниці у надбавках за січень- лютий 2013 року на контролі КМОППОіНУ

17 липня 2013,Публікації » Новини

Повернення різниці у надбавках за січень- лютий   2013 року на контролі КМОППОіНУУ січні-лютому цього року надбавки за складність та напруженість у роботі працівникам освіти м. Києва виплачувалися у розмірі 40% посадового окладу – керівникам навчальних закладів та  10% - всім іншим працівникам.

У зв'язку з цим Київська міcька організація Профспілки працівників освіти і науки України звернулася до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) з проханням посприяти у вирішенні питання повернення освітянам різниці у надбавках за січень-лютий цього року (20% посадового окладу) у вигляді премій.

З метою уникнення соціальної напруги серед працівників освітньої галузі, Департамент освіти і науки, молоді та спорту звернувся з проханням виділити з міського бюджету додаткові кошти у сумі 37,0 млн. грн. для виплати різниці розмірів надбавок.

zvernennya-departamentu-osvti.pdf [303.79 Kb] (cкачувань: 13)

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці