Авторизація|

Подяка освітян столиці КМОППОіНУ

22 липня 2013,Публікації » Новини

Подяка освітян столиці КМОППОіНУПротягом двох років Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України надає можливість столичним освітянам оздоровитися у Болгарії, місті Несебр – спадкоємця давньофракійського міста Мессемврія. Стара частина міста у 1956 році була оголошена архітектурно-археологічним заповідником, що включає античну стіну з коморами (VI-V ст. до н.е.) і церкви V-VI і Х-XIV ст.

У 1956 р. Несебр був оголошений містом-музеєм, а з 1983 року перебуває під захистом ЮНЕСКО. Надзвичайна архітектура міста поєднує в собі старо-грецькі і старо-болгарські елементи.

Освітяни столиці висловлюють подяку Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України за гарний літній відпочинок.

- Щиро дякую за поїздку до м. Несебр, Болгарія. Моїм діткам дуже сподобалось і вони також передають Вам вдячність за організацію такого проекту. Розташування готелю пречудове, ми змогли поїхати до Старого міста та провести там екскурсію, подивитись на піратські кораблі, побувати в аквапарках .... Емоції переповнюють...
Щиро Вам вдячні! 

З повагою вчитель столичної школи!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці