Авторизація|

Прокуратура Києва зобов`язала столичну владу забезпечити проведення медоглядів школярів

18 травня 2009,Публікації » Новини
Прокуратура Києва зобов`язала столичну владу забезпечити проведення медоглядів школярівПрокуратура Києва зобов'язала Київську міську і районні в Києві державні адміністрації забезпечити проведення медичних оглядів учнів столичних шкіл в 2009-2010 навчальному році. Про це повідомила прес-служба прокуратури. 
"Прокуратурою за результатами перевірки зобов`язано органи місцевої влади в новому навчальному році організувати і провести обов`язкові медичні огляди всіх учнів столичних шкіл", - сказано в повідомленні. 

Перевірка прокуратури стосувалася дотримання в Києві законодавства з охорони життя і здоров`я дітей в частині своєчасності й повноти проходження учнями щорічних медоглядів. 
Прокуратура виявила, що влада Києва і самі навчальні й медичні установи не забезпечують вимогу законодавства про проведення обов`язкових щорічних медоглядів учнів, внаслідок чого медогляди проходять тільки 20-40% учнів.


При цьому, за даними прокуратури, школи і поліклініки організовують переважно медогляди учнів 5, 9 і 11 класів, не охоплюючи інших школярів. 

Прокуратура відзначає, що під час вступу до школи проблеми із здоров`ям мають 10-20% дітей, а при закінченні початкової школи їх кількість досягає 50-60%. 

Єдиним способом виявлення захворювань у учнів і запобігання розвитку їх у хронічні, на думку прокуратури, є щорічні медогляди. 

З метою захисту прав дітей у цій сфері протягом 2009 року прокуратура порушила 14 кримінальних справ, внесла 31 документ прокурорського реагування і притягла до дисциплінарної відповідальності 80 посадовців. 

Як повідомлялось, у грудні 2008 року Київрада зобов`язала вчителів фізкультури шкіл опитувати учнів про їх стан здоров`я і самопочуття до початку уроку фізкультури. 

До цього Кабмін доручив Мінохоронздоров`я, Міносвіти і місцевим держадміністраціям забезпечити проведення медоглядів учнів шкіл на початку навчального року в період з 2008 року по 2011 рік.

 

http://www.osvita.org.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці