Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany

Виплата стимулюючих муніципальних надбавок під загрозою!

13 серпня 2013,Публікації » Новини

Виплата стимулюючих муніципальних надбавок під загрозою!УВАГА!
В
ИПЛАТА СТИМУЛЮЮЧИХ МУНІЦИПАЛЬНИХ НАДБАВОК ПІД ЗАГРОЗОЮ!

Починаючи з 2007 року, завдяки спільним зусиллям київської міської влади та профспілки, освітянам м. Києва працівникам закладів освіти виплачується 20% муніципальна надбавка за складність і напруженість у роботі.

Разом із тим, кожного року при прийнятті бюджету міста постає питання передбачення коштів на зазначені виплати.

20% «соціальну подушку» вдалося зберегти у важкому 2009 році.

У 2010 році її зробили доступною не лише для вчителів, а й усіх працівників освіти.

2013 року, всупереч обмеженим фінансовим можливостям столичного бюджету, з березня місяця всім освітянам столиці продовжується виплата муніципальної надбавки.

Зважаючи на високі тарифи на проїзд у громадському транспорті, житлово-комунальні послуги, постійне підвищення цін на продукти харчування, надбавка є суттєвою підтримкою для освітян столиці – «соціальної подушкою», покликаною пом'якшувати дорожнечу столичного життя.

Так, за рахунок стимулюючої надбавки в середньому вчитель школи після відрахування загальнообов'язкових платежів додатково отримує в рік 3200 гривень.

Разом із тим, внаслідок блокування роботи Київської міської ради, вже з серпня поточного року працівники галузі не отримуватимуть муніципальні надбавки, адже для виділення додаткових коштів необхідно переглянути бюджет столиці.

Для прикладу, вчитель вищої категорії до кінця року втратить понад 1800 гривень.

З метою недопущення зниження рівня соціального захисту освітян, президія ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України прийняла рішення про проведення 19 серпня акції протесту з вимогою негайно провести засідання Київради та зберегти 20% муніципальну надбавку.

У разі подальшого ігнорування інтересів працівників галузі, Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України використає всі законні шляхи для врегулювання цього невідкладного для освітян питання.

Київська міська організація
Профспілки працівників освіти і науки України

По темі:Добавить комментарий

Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

27.травня

Лабіринт 2019!

04.червня

АНОНС

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці