Авторизація|

В Україні п'ятикласникам пропонують не ставити оцінки

В Україні п'ятикласникам пропонують не ставити оцінкиДля максимального полегшення процесу адаптації школярів Міністерство освіти рекомендує школам протягом першого семестру 2013/14 навчального року не виставляти оцінок учням 5-х класів.

 Нововведення пов'язане з тим, що навчання в 5-му класі відбувається за схемою, відмінною від початкової школи, що вимагає додаткової адаптації для дітей.

 «Протягом трьох років українська школа перебуває в стадії глибоких рефорг. Весь цей час ми працюємо над впровадженням нових стандартів і програм. Зокрема, в цьому році - для 2-х і 5-х класів... Школа до цього готова. Нові програми, підручники, учителі пройшли перепідготовку. Ми максимально полегшили процес адаптації школярів - міністерство рекомендує школам, щоб протягом першого семестру їм не виставляли оцінок», - сказав заступник Міністра освіти Борис Жебровський.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці