Авторизація|

Святковий концерт з нагоди ювілею Анатолія Авдієвського

13 вересня 2013,Публікації » Новини
Святковий концерт з нагоди ювілею Анатолія Авдієвського12 вересня 2013 р. у Національній філармонії України відбувся святковий концерт присвячений 80-літньому ювілею Героя України, академіка, директора-проректора Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Анатолія Авдієвського та 70-літтю Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г. Г. Верьовки.
Анатолій Тимофійович Авдієвський — український хоровий диригент, композитор, педагог. Академік Академії педагогічних наук України (1995). Дійсний член (академік) Академії мистецтв України (1996).
Народився 16 серпня 1933 р. у с. Федвар (тепер — с. Підлісне) Кіровоградської області.
У 1958 року закінчив Одеську консерваторію (у Дмитра Загрецького, Костянтина Пігрова). 1958–1963 роках — засновник, художній керівник і головний диригент Поліського ансамблю пісні й танцю «Льонок» (Житомир). У 1963–1966 роках — художній керівник і головний диригент Черкаського українського народного хору. Від 1966 року — директор, художній керівник і головний диригент Заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки. У 1971–1976 роках — викладач Київської консерваторії. У 1977–1980 роках — викладач Київського інституту культури. Від 1980 року — викладач Київського педагогічного інституту (від 1986 року — професор). Від 1991 року — голова Всеукраїнської музичної спілки (від 1998 року — Національна всеукраїнська музична спілка). Автор хорів — «Привітально-хороводна», «Не громи в степах гудуть» (на слова Д. Луценка), «Над широким Дніпром» (на сл. В. Лагоди), обробок народних пісень. З 16 серпня 2003 — Герой України.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці