Авторизація|

Нагороджуємо освітян столиці

Нагороджуємо освітян столиці 30 вересня 2013 року з нагоди святкування Дня працівника освіти у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород, Почесних грамот Київської міської державної адміністрації та Почесних грамот Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
 
Голова КМДА Олександр Попов привітав працівників освіти зі святом та зазначив, що вчитель – це людина, яка не просто обирає фах, це людина, яку веде сам Бог до цього фаху. До столичних педагогів завжди були і будуть високі вимоги, але вони їх завжди виправдовували. Більшість переможців олімпіад та конкурсів – вихованці саме київських навчальних закладів. Столиця пишається своєю педагогічною громадою, адже вчителі міста Києва є взірцем для всієї країни.
 
Голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь вручив освітянам Почесні Грамоти Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за високий професіоналізм, активну роботу щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів освітян, зміцнення і збереження профспілкової єдності.
Олександр Яцунь сказав, що освітяни – це рушійна сила нашої країни, яка впливає на розбудову держави. Професія вчителя – це мистецтво навчати, передавати в майбутнє все, чим оволоділо людство за свою багатовікову історію.

У цей святковий день освітяни отримали море позитивних емоцій та поділилися своїми враженнями щодо заходу. Таїсія Ткачук, вчитель школи №57 Шевченківського району, зазначила: «Дуже приємно сьогодні отримати нагороду. Вже 51 рік я працюю на освітянський ниві і впевнена, що моя професія була обрана правильно».
 
Департамент освіти і науки, молоді та спорту інформує, що сьогодні у Києві навчають маленьких та юних киян 64 тис. працівників освіти, з них 22 тис. працюють у дошкільних закладах освіти, 39 тис. – вчителі загальної середньої освіти, 2,5 тис. – вчителі позашкільної освіти та 3,5 тис. – професійно-технічних закладів освіти.
 

 

 
 Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці