Авторизація|

Майстер-клас у школі № 253 Святошинського району

Майстер-клас у школі № 253 Святошинського районуСередня загальноосвітня школа № 253 Святошинського району м. Києва одними із перших приймали гостей із Донецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, які прибули із триденним візитом до Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Саме на базі школи 21 травня о 15.00 відбувся майстер-клас з підготовки та проведення звітно-виборних зборів. 

Відкрила майстер-клас голова Святошинської районної у м. Києві організації профспілки Людмила Олексіївна Заворітько. Людмила Олексіївна щиро привітала донеччан та ознайомила усіх присутніх із порядком проведення навчання. 
 
Директор школи № 253 Ірина Сергіївна Пізняківська розповіла про навчальний заклад та діяльність профспілкового комітету СЗШ. Не обійшла увагою і основні напрями роботи профкому і наголосила на важливості такого виду ділової гри для унаочнення роботи первинки.
Далі слово мала первинна профспілкова організація школи № 253, яка й провела власне сам майстер-клас. 

Навчання були організовані таким чином, щоб молоді колеги, гості та присутні мали змогу не просто простежити порядок проведення звітно-виборних зборів, а й зрозуміти підготовчу роботу та її розподіл між кожним членом профкому. Учасники засідання не лише звернули увагу присутніх на потрібну документацію, строки, а й обговорили проблеми, які можуть виникнути під час проведення зборів.

Після активного обговорення питань звітно-виборного періоду головний інструктор із внутрішньоспілкової роботи з міськими, районними організаціями профспілки виконавчого апарату Донецького обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Галина Захарівна Рибальченко поділилася досвідом роботи проведення звітно-виборних зборів і від імені усієї делегації подякувала усім за навчання та організацію майстер-класу.
 
 
Прес-служба КМОППОіНУ
По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці