Авторизація|

ТМП презентує досвід роботи на Раді освіти ЦК Профспілки

28 листопада 2013,Новини, Середня освіта

ТМП презентує досвід роботи на  Раді освіти ЦК ПрофспілкиГолова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь та голова Товариства молодих педагогів Подільського району Дар’я Болгар презентували досвід роботи на  Раді освіти ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, що відбулася 27 листопада 2013 року у Будинку спілок.

Заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко підкреслила, що тема підтримки молодих педагогів є надзвичайно актуальною, тому винесена на обговорення Ради освіти ЦК Профспілки. Того дня напрацюваннями ділилися Київ, Донецька і Кіровоградська області.

Очільник КМОППОіНУ Олександр Яцунь, модеруючи відеоряд презентаційних матеріалів, зупинявся на цікавих напрацюваннях й креативному підході до виконання будь-яких справ та завдань, які сьогодні стоять перед молодими спеціалістами шкіл столиці.

Він, зокрема, акцентував увагу на родзинках та нестандартних методах спільної роботи ТМП та Київської організації Профспілки – інтелектуальних батлах «Що? Де? Коли?», відпочинку за кордоном, міжнародних семінарах, патріотично-об’єднуючій праці задля облагодження столиці – висаджування алеї молодих педагогів, інформування й згуртуванні у соціальних мережах.  

Гортаючи методичні матеріали, слайди й переглядаючи мотиваційні відео, створені молодими педагогами столиці колеги з усієї України мали можливість відзначити особливості та підходи до роботи з молоддю й взяти щось зі скарбнички ідей столичних молодих педагогів.

 

Прес-служба КМОППОіНУ 

По темі:Добавить комментарий

Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці