Муніципальна надбавка: термін виплати

10 грудня 2013,Публікації » Новини

Муніципальна надбавка: термін виплати10 грудня 2013 року відбулася зустріч голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня і  голови Київської міської Профспілки працівників охорони здоров’я Лариси Канаровської з очільником КМДА Олександром Поповим.

Під час засідання обговорювалися питання вчасної виплати заробітної плати та 20% муніципальної надбавки.

У ході розмови Олександр Попов зазначив, що заробітна плата і надалі буде виплачуватися вчасно. Що ж стосується муніципальної надбавки, то є певні труднощі, але за листопад і грудень поточного року всі працівники отримають стимулюючі надбавки в термін до кінця 2013 року. Також він дав доручення Головному фінансовому управлінню вищезгадані надбавки нараховувати в повному обсязі.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи