Авторизація|

Міський бюджет потребує корегування

16 грудня 2013,Публікації » Новини

Міський бюджет потребує корегуванняКиївська міська державна адміністрація підготувала пропозиції щодо внесення змін до бюджету міста Києва на 2013 рік. Про це повідомив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

За його словами, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 933-р було здійснено перерозподіл видатків державного бюджету та передбачено збільшення обсягу додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості у сумі 130 млн. грн.

«Ці кошти мають бути спрямовані на оплату праці працівникам бюджетних установ. Крім того, були внесені зміни до постанови Кабміну №1149 про розподіл обсягу міжбюджетних трансфертів. Завдяки чому ми маємо змогу додатково спрямувати 58,1 млн. грн. на виплату надбавок працівникам закладів освіти та охорони здоров’я та 41,9 млн. грн. на утримання вулично-дорожньої мережі – виплата заробітної плати, придбання паливно-мастильних матеріалів, піщано-соляної суміші тощо», – наголосив Руслан Крамаренко.

Також постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2013 № 865 здійснено перерозподіл субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення між загальним та спеціальним фондом, а саме: збільшено доходи і видатки загального фонду на 419,3 млн. грн. та зменшено доходи і видатки спеціального фонду на 901,4 млн. грн.

Крім того, за рахунок перевиконання надходжень збору за першу реєстрацію транспортного засобу та збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом збільшено доходи спеціального фонду на суму 750 тис. грн. Ці кошти пропонується спрямувати на виконання робіт з утримання та підготовки міських автошляхів до роботи у осінньо-зимовий період.

За матеріалами: http://kievcity.gov.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці