ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Нарада-семінар Печерської РОП

Нарада-семінар Печерської РОП24 грудня 2013 року у школі № 90 відбулася нарада-семінар голів первинних профспілкових організацій закладів освіти Печерського району.

На заході були присутні заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань Олександр Федоренко, начальник управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Алла Ратушна, завідувач відділу організаційної роботи КМОППОіНУ Ірина Волинко, голова Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Баклан.

Зі вступним словом виступила Олександра Баклан, яка розповіла про роботу профспілки району, зосередивши увагу на навчанні новообраних голів первинних профспілкових організацій закладів освіти у КМОППОіНУ, діяльності товариства молодих педагогів, організації святкових заходів для профактиву (членів клубу «Молоді серця») з нагоди відзначення Нового 2014 року тощо. Також вона розповіла про те, що потрібно враховувати при наданні статистичного звіту первинки за 2013 рік та повідомила, в яких закладах освіти району будуть проводитися перевірки у 2014 році щодо додержання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, виконання вимог ЗУ «Про охорону праці» та здійснення громадського контролю комітетами профспілки за створення безпечних умов праці в закладах освіти району, виконання ЗУ «Про відпустки» та ін.

Під час зустрічі Олександра Іванівна подякувала молодим педагогам району, які посіли чимало призових місць у ІІІ щорічному конкурсі творчих робіт «Педагогічні сходинки» на тему: «Сучасний учитель. Який він?».

Голова первинки школи № 90 Л. В. Степанова ознайомила присутніх з основними етапами діяльності профспілки у навчальному закладі.

Представники Товариства молодих педагогів підготували для спілчан святковий концерт, привітавши їх з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.

Наприкінці зустрічі вчителі мали можливість обмінятися досвідом щодо оформлення документів та обговорити хвилюючі їх питання.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

28.лютого

Ліцею №51 - 100!

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи