Нарада Міськпрофради: питання підвищення тарифів

26 грудня 2013,Публікації » Новини

Нарада Міськпрофради: питання підвищення тарифів26 грудня 2013 року відбулася нарада Міськпрофради за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Михайла Костюка та голів членських  організацій Міськпрофради.

Основною темою обговорення стало питання підвищення тарифів на проїзд в громадському транспорті з лютого 2014 року.

Під час зустрічі Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь висловив позицію спілчан щодо цієї ситуації: «Можна розглядати підвищення тарифів, якщо працівникам бюджетної сфери, зокрема освітянам, до 30 грудня поточного року будуть виплачені в повному обсязі заробітна плата і муніципальна надбавка».

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»