Авторизація|

Зарплати і надбавки освітянам профінансовано і буде виплачено до кінця року

30 грудня 2013,Новини, Оплата праці

Зарплати і надбавки освітянам профінансовано і буде виплачено до кінця рокуОсвітянам столиці 30 і 31 грудня виплатять заробітну плату і муніципальні надбавки в повному обсязі. Про це під час прес-конференції заявив в.о. голови КМДА Анатолій Голубченко.

У роботі брифінгу взяв участь голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь, який підкреслив важливість муніципальної надбавки для столичних педагогів.

«Для учителя Києва ці кошти є досить значними. Це власне є та соціальна подушка, яка й підтримує освітян, – наголосив очільник міської організації Профспілки.

Анатолій Голубченко, зокрема, підкреслив, що зарплату та надбавки отримують 81 тис. працівників освітньої галузі; 10,6 тис. працівників бібліотек, шкіл естетичного виховання та музеїв; 2,2 тис. працівників галузі «фізична культура і спорт»; 4,1 тис. співробітників закладів соціального захисту; 1,5 тис. працівників підліткових клубів, соціальних служб для молоді; 65,6 тис. працівників галузі «охорона здоров’я».

Також було сказано, що наразі Держказначейство працює, і всі кошти на зарплатні картки мають бути перераховані до кінця завтрашнього дня.

 

Прес-служба КМОППОіНУ 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці